מאבטח ספינות בחו"ל

מאבטח ספינות בחו"ל – עבודה מועדפת מועדפת

אם אתם משוחררי צבא או עומדים להשתחרר ממנו, אתם בוודאי כבר חושבים על העבודה שאחרי. עבודה שקודם כל תאפשר לכם להרוויח כסף ולחסוך אותו ללימודים, לטיול או לכל דבר אחר שאתם רק רוצים, אבל גם תהיה מעניינת ולא תגרום לכם לחזור הביתה עייפים ולא מרוצים. אם אתם אוהבים אתגרים וים נשמע לכם כמו כיף ולא כמו משהו שעושה סחרחורת, יכול להיות שמצאנו את העבודה המושלמת עבורכם: מאבטחי ספינות בחו"ל.

מה זה אומר, בדיוק?

למעשה, זה אומר בדיוק את מה שנשמע שזה אומר: להיות מאבטחים על אוניית נופש או משא – בהתאם להעדפה האישית שלכם, ולבדוק שהכל בסדר על הספינה. אם זו ספינת נופש – לדאוג לביטחונם ובטיחותם של הנוסעים, ואם זאת אוניית משא – לוודא שהציוד נמצא במקום ושלא יאונה לו כל רע הן על ידי פגעי מזג האוויר והן על ידי גורמים עוינים – אם ישנם כאלה.

 

איזו הכשרה צריך?

למעשה, יוצאי צה"ל מקבלים עדיפות בגיוס לתפקיד של מאבטחי ספינות בחו"ל, וזאת בזכות העובדה שבכל העולם יודעים שחיילים בצה"ל עוברים גיבושים ואימונים פיזיים שמחשלים אותם והופכים אותם להיות מתאימים במיוחד לתפקיד. למרות זאת, מלבד שירות קרבי בצה"ל (אגב – גם חיילים לא קרביים יכולים להתקבל, אם כי בעדיפות נמוכה יותר), חשוב לדעת אנגלית ברמה נאותה שתאפשר לכם לפחות לנהל שיחה, צריך להיות מוכנים לעבוד בשבת כי בחו"ל עובדים גם בשבת שלנו (והרבה פעמים גם בשלהם – אחרי הכול – מדובר בנופש) וצריך להיות מוכנים נפשית לכך שלא מדובר בעבודה שבה מסיימים לעבוד וחוזרים הביתה בערב, אלא בעבודה שיכולה להימשך כל פעם לכמה ימים ואפילו שבועות. בנוסף לכל אלה, חשוב לדעת שהחברות המעסיקות מאבטחי ספינות בחו"ל דורשים הרבה פעמים התחייבות לשנת עבודה אחת לפחות.

עבודה מושלמת למי ששואף לטייל בגדול

אם בניתם על הטיול הגדול של אחרי הצבא, עבודה כמאבטחים בספינות נופש בחו"ל יכולה להיות פתרון מצוין, שכן היא מאפשרת לכם גם לטייל בעולם, וגם להרוויח כסף, וליהנות מכל היתרונות.

 

 

אז אם אתם רוצים לעבוד בעבודה שיש בה גם כסף טוב, גם אתגר ביטחוני וגם הגעה למקומות שונים בעולם – זאת העבודה שמתאימה לכם כמו כפפה ליד.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש מודעות בעיתונים או באינטרנט של חברות שמחפשות מאבטחי ספינות בחו"ל, או לגשת לחברות השמה ולהגיד שזאת העבודה שאתם מחפשים, להגיע לריאיונות התאמה, לעבור אותם בהצלחה. אין בכלל ספק, שעבודה כזאת תאפשר לכם לצאת בשמחה אל העולם הגדול, ולחזור עם הרבה כסף ולא פחות חשוב – עם המון חוויות. בהצלחה!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן