מכירת ציורי שמן בחו"ל

Paints waveמכירת ציורי שמן בחו"ל – הדרך שלכם לעלות על המסלול

אם אתם רוצים גם לראות עולם וגם לעשות כסף, מכירת ציורי שמן בחו"ל יכולה להיות הבחירה המושלמת עבורכם. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם עולים על המטוס, כדי שתוכלו להיות בטוחים שזה הצעד הנכון גם עבורכם.

כסף טוב, תנאים נוחים

הרבה מאוד צעירים ישראלים שמסיימים את שירותם הצבאי רוצים לעשות שני דברים שמאוד חשובים להם: לראות עולם ולהרוויח כסף. לכאורה – מדובר בשני דברים שסותרים זה את זה, שהרי טיול בעולם עולה לא מעט כסף, אבל – יש דרך שבה אפשר לשלב את שניהם. קוראים לה מכירת ציורי שמן בחו"ל.

מה זה אומר?

שאתם טסים לחו"ל – בדרך כלל לארצות הברית כי זה היעד המועדף על צעירים רבים אבל כדאי לדעת שהיום אפשר לעשות את זה גם באירופה בכלל ובאנגליה בפרט, ומתחילים לעבוד עבור חברה שמוכרת ציורי שמן. מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור מבית לבית עם פולדר גדול שמכיל כמה וכמה ציורי שמן של ציירים מוכרים, ולשכנע את הדיירים לרכוש מכם ציור, ואם אפשר – אז גם כמה ציורים.

כמה כסף מרוויחים מזה?

רוב בעלי החברות שמעסיקים מוכרי ציורי שמן, מסכמים עם העובד על סכום מסוים של כסף שהוא צריך להעביר להם מהמכירה, סכום שמצוין שחור על גבי לבן בחוזה העבודה. כל סכום כסף שהוא מרוויח מעבר לסכום זה – יישאר אצלו. חשוב לציין, כי החברה אינה קובעת מראש את מחירי הציורים, וכל מוכר רשאי למכור אותם בכל סכום שימצא לנכון.

יש תנאים נוספים למוכרים?

בהחלט שכן. כל מי שמגיע לעבוד במכירת ציורי שמן בחו"ל זוכה לאיסוף משדה התעופה, למגורים בתשלום של שכר דירה מינימלי בדירה מרוהטת המשותפת לעובדים נוספים (כולל ארנונה, מים וחשמל, כאשר בחלק מהמקרים יש בבניין גם חדר כושר ובריכה שניתן להשתמש בהם), רכב צמוד לכל ארבעה עובדים, יום חופש אחד בשבוע ומשכורת המשולמת פעם בשבוע או לכל היותר – פעם בשבועיים.

האם נדרשת הכשרה מוקדמת?

אם אתם שואלים אם אתם צריכים להיות "ספצים" באומנות ולדעת את כל ההיסטוריה וקורות החיים של כל הציירים – התשובה היא לא. אתם יכולים להיות לוח חלק מבחינת החברה, אבל לפני שתתחילו בעבודה כן תצטרכו לעבור הכשרה קצרה. במסגרת ההכשרה תלמדו מעט על ציורי הזמן שאתם עתידים למכור ועל הציירים שציירו אותם, על מנת שאם תישאלו על ידי הלקוחות הפוטנציאליים שלכם – תדעו בדיוק מה לענות. אתם לא צריכים ניסיון קודם במכירת ציורי שמן בחו"ל, וכל מה שכן כדאי שיהיה לכם הוא אנגלית ברמה סבירה, שתאפשר לכם להתבטא.

איך עושים את זה?

פשוט מאוד. יש מודעות דרושים בעיתונים ובאינטרנט, המפורסמות על ידי אותן חברות שעובדות בארצות הברית ובאירופה. כל מה שצריך לעשות הוא למצוא את המודעות האלה ולפנות לחברה שפרסמה אותן. אתם יכולים לפנות למספר חברות בו זמנית, גם על מנת שתוכלו להשוות תנאים וגם על מנת למקסם את סיכויי הקבלה שלכם. אחרי הכול – מכירת ציורי שמן בחו"ל היא עבודה משתלמת במיוחד, ואם אתם חושבים שאתם מתאימים – כדאי לעשות את המקסימום כדי להצליח.

אנחנו בטוחים, שאם תרצו ותפנו – תצליחו. שתהיה לכם עבודה נעימה וטיול מקסים!

 

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן