ניצב בפרסומות ובסרטים

ניצב בפרסומות ובסרטים – כדי שלא תחיו בסרט

אם אתם אוהבים לעשות דרמה מכל דבר, וכולם אומרים לכם שאתם יכולים להיות שחקנים טובים, אבל אתם עצמכם עוד לא בטוחים ורוצים לנסות ולראות אם זה בכלל הכיוון שלכם, כדאי שתעשו את הצעד הראשון בלהיות ניצבים בפרסומות או בסרטים. מה נדרש מניצב בפרסומות ובסרטים והאם מדובר בכלל בעבודה בשכר? על כל זאת ועוד נענה במאמר שלפניכם.

לחיות את החלום

אם אתם חולמים להיות שחקנים, אתם בוודאי יודעים שאתם לא יכולים להתחיל מלמעלה. צריך ללמוד את זה, צריך לחיות את זה. אבל – אם אתם רוצים לקבל טעימה מהעולם הזה, אתם יכולים להתחיל בלהיות ניצבים. אם תראו שזה מתאים לכם וקוסם לכם, אז יהיה לכם באמת כדאי להירשם לבית ספר למשחק, ולהתקדם הלאה משם.

 

 

מה צריך לעשות?

כדי להיות ניצב בפרסומות ובסרטים צריך להירשם לסוכנות שחקנים שעוסקת בהשמת ניצבים. יש לא מעט סוכנויות כאלה, וחשוב לבחור את הסוכנות הנכונה. כדי שתוכלו לבחור נכון, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

  • סוכנות עם הוכחות בשטח – חשוב לבחור סוכנות שאתם יודעים שכבר קידמה שחקנים וניצבים, ושעובדת עם הפקות גדולות ומוכרות. אפשר למצוא על זה מידע גם באתרים של הסוכנות עצמה, אבל עדיף לקבל מידע אמין יותר מאנשים שאתם מכירים ויכולים לסמוך עליהם.

 

  • סוכנות שיש לה הרבה הצעות – חשוב שתוודאו שלסוכנות יש מה להציע לכם, כלומר – שהיא שולחת להרבה אודישנים, כדי שלא תירשמו אליה ובסופו של דבר תמצאו את עצמכם יושבים בבית. חשוב שתדעו, שבדרך כלל הרשמה לסוכנות מחייבת בבלעדיות, כלומר – שלא תוכלו להירשם לסוכנות נוספת, ולכן כדאי שתירשמו מראש לסוכנות שיש לה מה להציע לכם.

 

  • סוכנות שלא "גונבת" אתכם – יש סוכנויות שיבקשו מכם הרבה כסף כדי להירשם אליהן, ובסופו של דבר לא יציעו לכם הרבה, ויש כאלה שלא יבקשו מכם דמי הרשמה בכלל, ויציעו לכם יותר. עדיף להירשם לסוכנות שלא גובה דמי הרשמה או שגובה תשלום סמלי, כי בדרך כלל אלה שגובות תשלום גבוה – רק רוצות לעשות כסף על חשבונכם.

ומה אחרי שנרשמנו?

אחרי ההרשמה צריך לחכות להזמנות לאודישנים לניצבות בפרסומות ובסרטים, להגיע אליהם ולעשות את זה הכי טוב שאתם רק יכולים. לא תמיד צריך לעבור אודישנים – כי לפעמים מדובר בתפקיד מאוד קטן, אבל אם כן יזמינו אתכם – תעשו מה שאתם יודעים הכי טוב – דרמה, ויש סיכוי סביר שתתקבלו.

אגב – חשוב מאוד שתדעו: ניצב בפרסומות ובסרטים לא מקבל הרבה זמן מסך, ולפעמים מדובר אפילו בכמה שניות בלבד. למרות זאת – אם תהיו טובים ויראו את זה, יכול להיות שתוכלו להתקדם ולקבל תפקידים משמעותיים יותר, אפילו לפני שתתחילו ללמוד בבית ספר למשחק. אז לכו על זה, תנו את הכי טוב שלכם, וזכרו: העולם כולו הוא במה, השאלה רק איזה שחקנים אתם תהיו.

בהצלחה!

 

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן