4 טיפים לפתיחת מוסך מורשה

כל מה שאתם חייבים לדעת בטרם פתיחת מוסך מורשה.
אנשים רבים החיים ונושמים את תחום מכונאות הרכב, בטוחים כי יבוא יום ויפתחו מוסך לתיקון ותחזוקת רכבים. אנשים רבים אינם יודעים מה נדרש לשם פתיחת מוסך זה. במאמר הבא נעניק לכם ארבעה טיפים חשובים, אשר יאפשרו לכם לפתוח מוסך מורשה בקלות ובמקצועיות.

ארבעה טיפים חשובים לפתיחת מוסך מורשה

• העסקת עובדים ראויים: לא ניתן לנהל מוסך ללא העובדים הראויים. העסיקו מכונאי רכבים מנוסים ומקצועיים, בעלי תשוקה לעבודת הרכבים ורצון לעזור לכל דורש.
• רכישת הציוד הדרוש: יש לצייד את המוסך שלכם בכל הציוד הדרוש לשם עבודתו התקינה. החליפו ציוד ישן ולקוי בציוד חדש ומוצלח, וודאו כי ברשותכם כל הציוד המקצועי לו אתם זקוקים לצורך תיקון ותחזוקת רכבים.
• ביצוע הכשרה ראויה: אנו ממליצים לבצע שיחות הכשרה ותיאום ציפיות עם עובדי המוסך. עבדו איתם על חולשותיהם בתפקיד ובהבהירו להם נהלים הכרחיים שונים.
• כיצד מקבלים תעודת מוסך מורשה: קבלת תעודת מוסך מורשה הינה תהליך ממושך הכולל מספר שלבים. ראשית, יש להגיש למשרד התחבורה והבטיחות בדרכים את המסמכים הדרושים למשימה. לאחר מכן, יגיע גורם מוסמך מן המשרד, על מנת לבחון את המוסך ולמלא אודותיו טופס קבוע מראש. בתום הבדיקה יוגש דו"ח ליקויים שיש לתקנם, ותבוצע בדיקה נוספת על מנת לוודא כי הם תוקנו בהצלחה. בתום הבדיקות והתיקונים, תופק תעודת מוסך מורשה, על שם בעלי המוסך.

134716928

לכו בעקבות החלומות שלכם

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לכם להתמקד בארבעת הדברים החשובים ביותר לפתיחת מוסך. הקפידו על סעיפים אלו ולאחר מכן הגישו בקשה לרישום המוסך שלכם כמוסך מורשה. במרה תיהנו ממוסך המתפקד מעל ומעל לציפיותיכם.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן