מדביר מזיקים – נלחם ביצורים שכולנו מפחדים מהם

הדברת תיקניםאין אחד שלא מכיר את ההרגשה הנוראית הזו שחשים כאשר קמים בבוקר, הולכים לצחצח שיניים לקראת היום החדש ולפתע אתם מבחינים בתיקן ענק באמבטיה אשר מתרוצץ במהירות גבוהה במיוחד אשר מכניסה לליבכם חרדה איומה ואתם לא מחזיקים את עצמכם ויוצאת לכם צעקה ענקית. כן, כל ישראלי מרגיש את ההרגשה הזו, ומי שלא מכיר, אף אחד לא מאחל לו לחוש את ההרגשה הזו. בכדי שדברים כאלה לא יקרו לכם לתקופה ארוכה ולא תצטרכו להתמודד עם יצורים מבחילים אשר מכניסים בהלה איומה ורצון לברוח כמה שיותר רחוק ממקום המצאם, יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם, מדביר שמבצע הדברה מקצועית אשר יעלים כל זכר להתקיימות חרקים בביתכם.

 

מה תפקידו של מדביר מזיקים?

המדביר מגיע, מרסס במספר מוקדים מסויימים בהם עשויים להמצא מקורם של החרקים ובכך להעלים זכר לחרקים. המדביר אינו רק מחסל את החרקים אשר חיים באותו זמן שהוא מרסס, הוא גם מרסס חומר שמונע מהם לחזור, ואם הם יבחרו לחזור החומר מתכנן להם הפתעה לא נעימה אשר תמנע מהם לחזור לביתכם. מדביר מזיקים איכותי הוא אחד אשר סורק ביחד איתכם את כל הבית בכדי למצוא מקורות חרקים עיקריים, הוא שואל אתכם היכן לרוב אתם רואים חרקים, הוא משתמש בניסיון שלו בכדי לאתר מקורות חרקים גם בבית וגם מחוצה לו ובעצם הוא יעשה הכל בכדי שתהיו הכי מרוצים שאפשר.

 

האתגרים המיוחדים במקצוע ההדברה:

יכולת מיוחדת להתמודד עם היצורים המגעילים ביותר: ג'וקים, חרקים, זוחלים, עכברים וחולדות ואפילו עכבישים.

אומץ לב: עם כל כך הרבה אנשים שיש להם פוביה לחרקים, המדביר חייב להיות אמיץ במיוחד.

אמינות ומתן שירות טוב: כי בכל זאת מדובר בעבודה עם לקוחות שסומכים עליו ואסור למדביר לאכזב אותם!

– יכולת לעבודה כעצמאי: רוב המדבירים עוברים קורס הכשרה מיוחד ולאחר מכן מתנהלים כעצמאיים, לא מתאים לכל אחד! יש הרבה שיעדיפו להיות סחירים.

עבודה עונתית: לקראת הקיץ זוהי עונת השיר של המדבירים, בשאר השנה יכולה להיות הרבה פחות עבודה.

 

מה זה בעצם להיות מדביר?

מדביר אמור לעזור ללקוחותיו ליהנות מתוצאות מרביות כאשר זה מדובר בחרקים ולהפטר מהם אחת ולתקופה ארוכה במיוחד של כשנה שנתיים. כיום רוב הלקוחות  מחפשים באינטרנט ומחפשים מדביר באיזור. מחפשים עליו מספר חוות דעות ובודקים אם הוא אכן טוב. לעיתים גם מתייעצים עם קרובים ומחפשים המלצות ואם עדיין אחרי הכל הם מעוניינים בשירותי המדביר, הם בוחרים בו. על כן חשוב לשווק באמצעות האינטרנט ומפה לאוזן. בנוסף טרנד חדש הוא הדברה ירוקה.

מדביר לא חייב לאיים על הסביבה. אם בבית יש כלבים, חתולים, בעלי חיים אשר נמצאים על הרצפה או כמובן ילדם קטנים, רצוי מאוד לבצע הדברה ירוקה בתור פתרון להדברת המזיקים בבית. מכיוון שכאשר בעלי חיים או ילדים קטנים ותינוקות נמצאים על הרצפה יש סכנה שהם ילקקו או יאכלו דברים מהרצפה וכך חומרי הריסוס יכנסו לגופם, דבר מסוכן מאוד.
לכן עדיף מאוד לבחור בהדברה ירוקה, היא לא מסוכנת למאכל לשום יצור חי חוץ מחרקים ומזיקים והחומר אינו מסוגל לפגוע בילדים או בבעלי החיים.

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן