קידוח בטון

עבודה בתור קודח בטון היא מלאכה מקצועית ואיכותית שמכבדת את בעליה במידה רבה מאוד

קידוח בטון הוא תחום תעסוקה בעל אפשרויות רבות מאוד בעולם המודרני שבו אנחנו חיים. המצב הזה נובע מכך שהבטון הפך, עם השנים שעברו, לחומר הגלם החשוב ביותר בעולם הבנייה המודרני. כל בית שנבנה בישראל של היום מבוסס במידה רבה על שלד בטון איכותי שעליו הוא נשען, וכל עבודה עם הבטון הזה צריכה כוח אדם מקצועי ומדויק, כלי עבודה חזקים ברמה הגבוהה ביותר, ועובדה איכותית ללא פשרות. זו בדיוק העבודה עליה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על קידוחי בטון – קידוחים שיכולים להיות למטרה של פתיחת חלונות או דלתות בבית במסגרת שיפוץ, לעיצוב בבטון במידה ואנחנו רוצים לעשות כן, או בכל מטרה אחרת שלשמה אנחנו צריכים לבצע קידוח נרחב ואיכותי בשלד בטון של בניין כזה או אחר. עם זאת, בהתחשב באפשרויות הרבות של תעסוקה בתחום זה כיום, חשוב גם לדעת כיצד בכלל נוכל להיכנס לתחום זה, ומהם הדברים שכדאי לנו לדעת לפני שאנחנו נכנסים לעולם רווחי זה.

כיצד משתלבים בעבודה בתחום קידוח הבטון, איזו הכשרה צריכים לעבור ומה האפשרויות בתחום?

  • איך נכנסים לעבודה בתחום? התחום של קידוח בטון, על הנייר, הוא לא בהכרח תחום שחייבים להחזיק בהכשרה מקצועית או תעודה כזו או אחרת כדי להשתלב בו. בשלב זה חשוב שנסייג את דברנו ונגיד כי על אף שלא מדובר בהכשרה מחייבת כזו או אחרת, בהחלט ישנן הכשרות שחשוב שנכיר ושנדע בתחום של קידוח הבטון. אחת ההכשרות האלה, לדוגמה, היא הסמכת CSDA, שעוסקת בנהלי בטיחות שונים עם כלי עבודה חזקים כמקדחות ומאפשרת ללקוח לדעת שהוא פונה לאנשי מקצוע איכותיים ומוכשרים שמקפידים על כללי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. למעשה, הדרך הנכונה כיום להשתלב בעבודה בתחום קידוח הבטון היא לעבוד אצל קבלנים ואנשי מקצוע איכותיים בתחום ולהתקדם בסולם העסקי של החברה שבה אנחנו עובדים, מתוך הבנה שככל שנכיר את העבודה יותר טוב בידיים שלנו נוכל לנהל אותה בצורה טובה יותר בעתיד.
  • מה האפשרויות שלנו בתחום? בשביל לעבוד בצורה איכותית ומקצועית בתחום של קידוח בטון התנאי ההכרחי הוא כמובן כלי עבודה איכותיים ומתאימים לעבודה אותה אנחנו רוצים לבצע. עם זאת, לא מספיקה מקדחה בשביל לבצע קידוח ברמה הגבוהה ביותר, והאפשרויות שלנו בתחום זה הן בדרך כלל להשתלב בחברה קיימת שעובדת בתחום קידוח הבטון ומציעה לנו גם הכשרה מקצועית איכותית בתחום.

קידוח בטון

כשאנחנו יודעים כל מה שצריך לדעת על קידוח הבטון, אנחנו יכולים לעשות מכך קריירה לא רעה

הדבר החשוב ביותר שאנחנו צריכים לעשות בשביל להשתלב בצורה איכותית בעולם של קידוח בטון הוא לצבור את הניסיון שלנו בידיים, דרך שירותים מקצועיים של חברה מקצועית בתחום. כשאנחנו עושים את זה, השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות התעסוקה וההתקדמות העתידיות שלנו בתחום זה.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן