מכונות נייקוי

עבודות ניקיון במוסדות גדולים – המדריך המלא

מוסדות גדולים מחייב שימוש בארגז כלים ייחודי לטובת עבודות ניקיון.

הנה למשל כמה כלים שבלעדיהם אי אפשר לבצע ניסיון יסודי במוסדות מן הסוג הזה:

מכונות ניקוי

אלו מכונות שמרכזות כמעט את כל אמצעי הניקוי תחת קורת גג אחת. בעזרת מכונות ניקוי ניתן להבריק מוסדות ציבוריים ופרטיים, לעמוד בלוח זמנים מוקפד ולמנוע פגיעה בקבלת קהל או באורחים. המכונות יעילות גם על כל סוגי המרצפות והן מתאימות לשטיחים, בטון מוחלק וקרמיקה. אפשר לשלב את השימוש בהן עם חללים פתוחים וסגורים ולהכניס אותן בקלות לחדרי שירותים.

שואבי אבק תעשייתיים

עבודות ניקיון במוסדות גדולים מחייבות בדרך כלל שימוש בשואבי אבק תעשייתיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, השואב משמש גם לניקיון של משטחים מרוצפים ולא רק להסרת אבק משטיחים. היתרון של שואב אבק תעשייתי הוא הספק גבוה ומיכל מילוי גדול. כך ניתן להשתמש בשואב לאורך זמן וללא צורך בהפסקת יזומות מצד המנקים.

מכונות שטיפה בלחץ

גם מכונות שטיפה בלחץ הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מארגז הכלים של עבודות ניקיון במוסדות גדולים. הסיבה לכך היא מפרט טכני משוכלל של המכונות, שעולה בקנה אחד עם הצרכים של עובדי הניקיון. בעזרת מכונות שטיפה בלחץ ניתן להסיר לכלוך ממשטחי מתכת, להבריק מכונות ולחסוך בהוצאות תפעול. המכונות מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם והן עומדות בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות.

איך בוחרים מכונות ניקוי, שואבי אבק ומכונות שטיפה בלחץ?

לא כל בעלי המוסדות יודעים כיצד לבחור בעצמם את הכלים שמתאימים לעבודות הניקיון. הפתרון הוא לפנות מלכתחילה לחברת ניקיון מקצועית, שמעסיקה מומחים לבחירת מכונות ניקוי, שואבי אבק תעשייתיים ומכונות שטיפה בלחץ.

נציגי החברה יכולים להגדיר בצורה מסודרת את מטרות הניקיון ולעזור ללקוח לבחור את המכונות שמתאימות לו. הם מכירים את ההבדלים בין יצרני מכונות ואת התקציב הנדרש לעבודות ניקיון יעילות. השילוב בין הידע המוקדם, הניסיון והרקע הטכני של אנשי המקצוע מסייע לבחירת מכונות מצוינות. המכונות שומרות על המוסדות הגדולים נקיים ומונעות בלאי.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן