תופרת שמלת כלה וערב

עבודה כתופרת שמלות כלה וערב

מקצוע נדרש לתופרות ומעצבות

תעשיית החתונות בישראל חזקה מתמיד וכל אחת רוצה להיראות באירוע שלה נוצצת ככל האפשר. אחד האלמנטים החשובים ביותר בערב החתונה היא שמלת הכלה שגורמת לכולם לשים את עיניהם ותשומת לבם בכלה היפהפייה ביום הכי חשוב שלה. שמלות כלה וערב נתפרות במידי יום על ידי מיטב התופרות שיודעות בדיוק כיצד להתאים את העיצובים והעיטורים זה לזה ביצירת שמלות מושלמות. שמלות ערב הן שמלות איכותיות שיכולות להיות יוקרתיות מאוד לצד שמלות ערב פשוטות וגם בחתונות רבות ניתן לראות אותם אפילו אצל הכלה לאחר החופה.

עבודה כתופרת שמלות כלה וערב

עבודה כתופרת שמלות כלה ושמלות ערב היא עבודה יצירתית מאוד שדורשת יותר מהכול גיוון ומחשבה מחוץ לקופסה. בעולם בו יש כל כך הרבה שמלות כלה וכל אחת דומה מאוד לשנייה, כל ההבדלים הכי קטנים יכולים לעשות את ההבדל. יש צורך לעבוד עם בדים נכונים וליצור שמלות בעובי מתאים ובנוחות מירבית כיוון שמעבר לכך שהשמלה צריכה להיות מיוחדת ומעוצבת היא צריכה להיות נוחה ושתשב היטב על הגוף. זוהי משימה לא כלה לתופרות שצריכות להתאים מידות מסוימות ומבנה גוף שונים לכלות רבות תוך כדי שהסטנדרטים גבוהים מאוד.

• עבודה כתופרת מצריכה עבודת ידיים נהדרת כאשר המהירות צריכה להגיע לא על חשבון האיכות. איכות התפירה חייבת להיות גבוהה מאוד ויש צורך לדעת לעבוד עם מכונות תפירה, חוטים דקים ומחטים. כל אלו דורשים סבלנות רבה ולא לכל אחת יש עצבי ברזל כדי להצליח לעבוד בצורה כזו במסגרת זמן מוגבלת שעתיים יכולה להיות לחוצה מאוד עם הזמנות רבות.

• תפירת שמלות כלה וערב צריכה להיות דומה מאוד למציאות. כשאישה מגיעה לסלון כלון או לחנות של שמלות כלה והיא רואה דגם שמוצא חן בעיניה היא רוצה שזה ייראה עליה תואם בצורה מושלמת. עבודתה של התופרת צריכה להיות איכותית וקרובה כמה שיותר לדמיון של הכלה העתידית.

שירות לקוחות לאוכלוסייה לחוצה

עבודה כתופרת לא תמיד תהיה עבודה רגועה למרות שמלאכת התפירה מצריכה סבלנות, רוגע ושלווה. מדובר באוכלוסייה של נשי לחוצות לפני החתונה שדורשות שהכול יהיה מושלם לערב הכי חשוב בחייהן ומי שעובדת כתופרת צריכה לדעת שבסופו של דבר היא נותנת שירות לאנשים באופן אישי.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן