עבודה בשליחויות

עבודה בשליחויות אינה מצריכה ניסיון קודם, ומאפשרת מקור הכנסה למגוון רחב של אוכלוסיות

ישנו כוח עבודה עצום בארץ אשר כמעט אינו מנוצל. כוח עבודה זה מכיל אלפי תושבים אשר טרם הספיקו או הצליחו להשיג את המימון הנדרש למעבר של הכשרה מקצועית מסוג כלשהו, או נמצאים בתקופת מעבר בין עבודות וצריכים תעסוקה מידית ולא קריירה.
האופציות הקיימות לאוכלוסייה זו כוללות עבודה במשמרות בתחומי ההסעדה והתיירות, ניקיון, אבטחת מוסדות ואישים, ותחום השליחויות. עבודה בתחום השליחויות אינה דורשת כמעט דבר מלבד רישיון נהיגה בתוקף ורצינות במקצוע.

מהם היתרונות בבחירת העבודה בשליחויות לעומת אופציות אחרות

לעבודה בתחום השליחויות יתרונות רבים לעומת אופציות תעסוקתיות אחרות. יתרונות אלו כוללים בין השאר:

שכר: כמו רוב העבודות אשר לא דורשות הכשרה מקצועית, עובדים חדשים בתחום השליחויות מרוויחים לרוב שכר מינימום או מעט יותר מכך באופן ישיר מהמעסיק. הבונוס הגדול בתחום, הוא הטיפים המגיעים לאחר ביצוע השליחות מהלקוחות. קיים הבדל גדול בכמות הטיפים בהתאם לסוג השליחות כאשר משלוחי מזון או פרחים למשל יזכו את השליח בטיפים מכובדים בהרבה מהעברת כספים או מסמכים.

שעות עבודה נוחות: תחום השליחויות מאפשר גם לאנשים אשר מוגבלים בשעות העבודה כמו חיילים וסטודנטים למצוא את מקומם. בעוד שהעברות סדירות של מוצרים סחורות וכספים בין חברות נעשים בשעות העבודה השגרתיות ולכן עשויות שלא להתאים לאוכלוסיות אלה, הזמנות מזון או שליחת מוצרים נעשות לרוב בשעות אחר הצהריים, ולכן מושלמים לחיילים המשרתים ביומיות או לסטודנטים בלוז צפוף.

חשוב מאוד לבחור לעבוד אצל חברת שליחויות מוכרת ואמינה

עובדי חברות שליחויות מוכרות יתוגמלו טוב יותר בעבור עבודתם, וייהנו מכמות הזמנות ככל שיהיה להם זמן לבצעם. נוסף על כך, לאחר צבירת ותק מספק וניסיון, יתכן מאוד ותלמדו כיצד ניתן להגדיל את כמות הטיפים על ידי סיוע בסידור המוצא בבית, או בהוצאת המוצר המיושן. עבודה כשליח מחייבת גם ערנות ואחריות אישית גבוהה, מאחר ומדובר בשעות רבות של נהיגה מעייפת בכבישי הארץ בין אם במכונית או בקטנוע.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן