קידום אתרים

עבודה בקידום אתרים

קידום אתרים הוא תחום מתפתח ומאוד מבוקש בימינו. מקצוע זה מתפתח בצורה מתמדת בהתאמה עם צמיחת גוגל ושאר מנועי החיפוש. השיווק והפרסום האינטרנטי הוא מאוד פופולארי ורווחי. קידום אתרים הוא חלק בלתי נפרד מתחום הפרסום של חברות ועסקים שמשתמשים באתר אינטרנט כפלטפורמה שיווקית.

עבודה של קידום אתרים היא מורכבת ונדרש ידע וניסיון רב כדי להצליח בקידום של אתר למקומות הראשונים בחיפוש האורגני, יש לשלוט באסטרטגיות וטכניקות בעולם הקידום ובעולם השיווק והפרסום.

למי מתאימה עבודה בקידום אתרים?

עבודה בקידום אתרים אינה מטלה לכל אחד, יש לוודא כי אתם בעלי התכונות הבאות טרם הכניסה לעולם השיווק האינטרנטי וקידום האתרים:

1.משמעת עצמית- על העובד שאחראי לקידום להיות בעל משמעת עצמית מברזל, זהו תהליך מתמשך ולא חד פעמי, אם נזניח אתר הוא מהר מאוד יאבד מחוזקו בחיפוש ויעלם בין אלפי העמודים במנוע החיפוש, כמובן שכל העבודה שהשקענו תאבד את המשמעות.

  1. יכולת טכנית והיכרות עם עולם האונליי ן- כדי להצליח בתחום יש להיות אדם בעל יכולת טכנית וחשיבה יצירתית, בעל ידע בשיווק וידע באונליין. כדי להיות מקדם אתרים מצליח יש להיות בעל ידע טכני בסיסי כמו הפניית קישורים, פתירת באגים, היכרות בסיסית עם קוד, אחסון אתרים ועוד. נדרשת הבנה רבה של טכנולוגיה והיכרות עם מנועי החיפוש הפופולארים.
  2. יכולת ניהול זמן – ישנן שיטות רבות ומגוון כלים לבצע בעזרתם את עבודת הקידום. אם נבזבז זמן רב על שיטה מסויימת נפסיד קידום בשיטה אחרת. החוכמה היא לדעת לשלב ולחלק את הזמן, עד למציאת איזון שתורם בצורה הטובה ביותר לקידום האתר. עבודה זו עלולה לשאוב את העובד לשעות על גבי שעות של התעסקות בדבר אחד, ובכך לפספס את התמונה הגדולה.

איפה אפשר לעבוד בקידום אתרים?

עבודה בקידום אתרים כוללת הרבה עבודה מול מחשב אך אין צורך במשאבים נוספים. לכן, ניתן לבצע את העבודה הזו כשכיר בחברה או כעצמאי מהבית.קידום אתרים

  1. עצמאי: לעצמאות בתחום קידום האתרים יש ייתרונות רבים, כמו ניהול הזמן, גמישות ורווח מקסימלי. אך האחריות גדולה והצלחת הקידום תלויה אך ורק בכם ובמשמעת העצמית שלכם. עצמאים צריכים לעסוק הרבה גם בשיווק עצמי שלעיתים עלול לבוא לידי ביטוי במבצעים של קידום עסקים קטנים בתור התחלה, בתוכנית עסקית, בניהול כספים וחשבונות, ובאדמיניסטרציה, מה שמשאיר פחות זמן עבור העבודה עצמה.
  2. שכיר: ישנן חברות רבות שמעסיקות מקדמי אתרים, הן כשירות לחברות אחרות והן לקידום האתר של החברה עצמה. הייתרונות של עבודה כשכיר בקידום אתרים הם הביטחון הכלכלי והשכר המובטח כל חודש, וכן החשיפה לעובדים אחרים ולשיטות קידום שונות.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן