בית דפוס

עבודה בבית דפוס כל הפרטים

תעשייה חשובה לכל שאר התעשיות
אם אתם מחפשים עבודה שבאה במגע עם כל התעשיות האחרות, בית דפוס הוא המקום בשבילכם. בבית דפוס אתם תעבדו עם לקוחות שונים מכל התחומים בחיים החל מחברות הייטק, יצרניות מובילות, חברות מזון, עסקים קטנים, עסקים בינוניים וגם גופים גדולים ממשלתיים ועירוניים. כולם צריכים דפוס, כולם צריכים להדפיס גם במגזר התעשייתי וגם במגזר הפרטי. העבודה בבית דפוס היא עבודה קשה ואינטנסיבית שדורשת עמידה בזמנים ועמידה ביעדי הזמנות גדולים מאוד.

בית דפוס
מה כוללת עבודה בבית דפוס וכיצד ניתן להשתלב בה?

• עבודה בבית דפוס היא עבודה שתהיה מעולה עבור אנשים שאוהבים את תחום הצילום ומגיעים עם שאיפה ללמוד עוד דברים עוד טכניקות עיצוב תמונה וכמובן גם על סוגי ההדפסות השונות. אמנם האדם הממוצע מכיר את ההדפסה הביתית ואת ההדפסה הדיגיטלית אך כאן רק מתחיל עולם בית הדפוס. בית דפוס בי דיגיטל מציע הרבה יותר אפשרויות וחייבים לשלוט בכל התחומים באופן מדויק.
• עבודה בבית דפוס מתאימה למי שעולם העיצוב הגרפי הוא חלק ממנו. אנשים שלמדו עיצוב גרפים הם מצרך מבוקש בעולם הדפוס ולא מעט פעמים קורה מצב בו מעצבים גרפים הקימו בית דפוס משלהם. ישנם לקוחות רבים שלא מעצבים לעצמם את הפלאיירים או את המודעות והשילוט שהם רוצים להדפיס אלא עובדים יחד עם המעצבים של בית הדפוס כדי להסביר להם איך הם רוצים שההדפסה תיראה. לאחר מכן המעצבים ממליצים על שיטות ההדפסה והחומרים עליהם הדוגמה תודפס ואז עוברים להדפסה סיטונאית בכמויות גדולות, תלוי בסוג המוצר.
• העבודה בבית דפוס כולל שימוש רב במכונות. המכונות שמדפיסות את ההדפסות בבית דפוס מדפיסות בקצב מסחרר וצריכות לעמוד בהזמנות בכמויות גדולות מאוד. הכרה של העולם הטכני חשובה מאוד למי שבית דפוס מסקרן אותו.
עבודה עם לקוחות ולוחות זמנים צפופים
עבודה בבית דפוס היא בראש ובראשונה עבודה מול לקוחות. מי ששירות לקוחות חורה לו יצטרך למצוא לעצמו מקום אחר לעבוד. בית דפוס מוזן על ידי ההזמנות של עסקים וחברות שונות והוא חייב להעמיד את ההזמנה בפני הלקוח בלוח הזמנים שהוצב לו תוך כדי שירות אדיב ופיצויים במידה וצריך.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן