מכונת שרינק

כמעט לכל תעשייה בכל תחום שהוא יש צורך בפתרונות אריזה. המוצרים צריכים להגיע ליעדם ארוזים ואטומים, מוגנים וטריים וכשמדובר על כמות גדולה של מוצרים שמיוצרת יד אדם לא תוכל לעמוד בקצב ולעשות את זה בצורה איכותית ובשביל זה יש מכונת שרינק.

מי צריך מכונות אריזה שרינק

יש אם כן תעשיות שונות שדורשות מענה איכותי לאריזות המוצרים שלהן ובניהן: חברות המייצרות מוצרי קוסמטיקה שיש בהם חומרים שצריכים עמידות גבוהה, חברות שמייצרות\משווקות מוצרי אלקטרוניקה שצריכים אטימה טובה בכדי שלא יינזקו, חברות דפוס שהמוצרים שלהן צריכים להישאר נקיים וכמובן חברות מזון ומשקאות שחייבות לשמור על טריות המוצרים ולהאריך את חייהן כמה שיותר.

מהן מכונות שרינק?

בין אם מדובר על מוצרים יחידים ובין אם מדובר על מארזים עם פרטים מרובים, הם יצטרכו הגנה טובה וכמה שיותר חסכונית ומכונות השרינק יעשו את זה באמצעות ציפוי ניילון שיכול להגיע בדרגות שונות של עובי ושקיפות. הציפוי ישמור כמובן על הטריות של המוצרים אבל לא פחות חשוב מכך, הוא יהווה אינדיקטור למצב המוצר מכיוון שכל עוד האריזה סגורה ואטומה, ברור שלא נעשה בה שימוש.

 

סוגי מכונות השרינק הקיימות.

מכונת שרינק

  • מכונות שרינק ידניות – אלו מכונות בהן הזנת המוצר מתבצעת ידנית לשטח העבודה והן מצריכות עובדים שיעשו את זה. לאחר מכן מתבצעים החיתוך, ההלחמה והכיווץ של האריזה ואם העובדים מיומנים, כל התהליך לוקח שניות בודדות מה שאומר תפוקה של כמה מאות בשעה.
  • מכונות שרינק חצי אוטומטיות – אלו מכונות אשר מונעות באמצעות מנועים או באמצעות מערכות לחץ אויר.
  • מכונות שרינק אוטומטיות – כשיש את המכונות הללו, כך התהליך הוא אוטומטי ומתבצע ללא מגע יד אדם. אין צורך להזין את המוצר ידנית על המסוע שלוקח את המוצר לאזור האריזה שם מתבצעים החיתוך וההלחמה באמצעות מלחם שמונע בלחץ אויר ועם בקרה דיגיטלית ולאחר מכן המוצר ממשיך על המסוע לתוך תנור שהוא למעשה יחידת הכיווץ של הוא נארז בצורה חזקה ואטומה.

עטיפות המוצרים

המוצרים שנארזים במכונות שרינק עוברים עטיפה בחומרים איכותיים – יריעות פוליאוליפן שנחשבות לחזקות ועמידות ומיועדות לעיטוף בכיווץ בחום, יריעות שעמידות בלחות וברטיבות ומבטיחות שהמוצר יגיע שלם לייעדו.

מכונות אריזה נוספות

מכונת שרינק על כל סוגיה היא מכונה שנמצאת בשימוש מאסיבי במפעלים וחברות שונות וישנן מכונות נוספות שמספקות פתרונות אריזה תעשייתיים טובים.

בין המכונות הללו יש את מכונת הוואקום שכשמה כן היא, מוציאה את כל האויר מהאריזה לפני שהיא נסגרת ונאטמת ויש את מכונות הפלואו פאק שמסוגלות לארוז כמות גדולה של מוצרים אוטומטית ובמהירות ויש את המכונות שעוטפות משטחים באמצעות במה מסתובבת עליה מונח המשטח.

כל מפעל וחברה עם הצרכים שלהם על מנת שהמוצרים יגיעו לייעדם בצורה טובה ובטוחה וכדי שיישארו באריזתם לכל אורך הדרך.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן