מלגזן

למי מתאים להיות מלגזן?

 

הביקוש למלגזנים הולך ועולה

בשנים האחרונות התעשייה בארץ הולכת ומתפתחת וכך נפתחים אזורי תעשייה רבים. כמעט ולא קיימת חברה גדולה אשר אינה משתמשת במלגזות, ולכן הביקוש למלגזנים הולך ועולה. המלגזה כידוע היא כלי הרכב העיקרי המשמש לשינוע סחורות באתרי תעשייה רבים, ובאמצעותו ניתן להרים משאות כבדים במיוחד. העבודה בהפעלת מלגזות הינה מאתגרת מאוד ורווחית. הפעלת המלגזות מצריכה ידע טכני רב, הקפדה על בטיחות ונהיגה איכותית. 

למי יתאים להיות מפעיל מלגזות?

הפעלת מלגזות היא ללא ספק עבודה מצוינת, אך היא מתאימה רק לאנשים מסוימים:

  • עבודה עם אקשן – אנשים שאוהבים לשבת רגל על רגל במשרד ממוזג לא יתאימו להיות מלגזנים. עם זאת, אם אתם אנשים שאוהבים אקשן, אוהבים לזוז ולנוע ולעבוד בצורה פיזית לפעמים, עבודה כמלגזן תתאים לכם.
  • חוש טכני – עבודה עם מלגזות ממש לא מסתכמת רק בנהיגה. למעשה מדובר בעבודה שמצריכה יכולת טכנית טובה. זאת מפני שבמהלך העבודה יש צורך בהרמת מטענים כבדים מאוד. הרמתם מצריכה תכנון נכון ויכולת מצוינת לתפעל את כל המכשור על גבי המלגזה.
  • ניסיון בתחומי התעשייה – כדי להיות מלגזן לא תמיד ישנו צורך בניסיון, אך כמובן שהדבר יכול רק להוסיף. ניסיון בתחומים של אחסנה ושינוע במפעלים או עבודה עם מטענים גדולים יסייע לכם להיות מלגזנים טובים יותר ולהיבחר למשרות איכותיות יותר.
  • אנשים שאוהבים לנהוג – בסופו של דבר יש צורך בנהיגה לאורך כל היום כאשר מפעילים מלגזות. אנשים שאוהבים לנהוג ורוצים להרוויח כסף מזה יוכלו להיות מלגזנים מצוינים והעבודה תתאים להם מאוד.
  • רישיון מלגזה – על מנת להפעיל מלגזות יש צורך ברישיון מיוחד שניתן לקבל רק לאחר מעבר קורס בהצלחה.

קורס מפעילי מלגזות – המפתח לעבודה בתחום

אם החלטתם שאתם מתאימים להיות מלגזנים ואין לכם עדיין רישיון, הצעד הבא לקבלת משרה בתחום הוא השגת רישיון מפעיל. הדרך להשגת הרישיון היא באמצעות קורס מפעילי מלגזות. במהלך הקורס תילמדנה שיטות שינוע שונות ודרכים לנהיגה נכונה במלגזה. בקורס יושם דגש על בטיחות שתצטרכו לשמור עליה במהלך עבודתכם כמלגזנים. אם התחום מעניין אתכם, זה הזמן לעשות רישיון בו.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן