טכנאי גנרטורים

טכנאי גנרטורים – עבודה מאתגרת ששכרה בצדה

אם אתם אוהבים להתעסק עם מכונות ולהחזיר אותן לפעילות תקינה, ואם אתם גם רוצים לקבל כסף על זה, יכול מאוד להיות שעבודה כטכנאי גנרטורים היא העבודה המושלמת עבורכם.

מה עושה טכנאי גנרטורים?

באופן כללי – מתקן גנרטורים שאינם פועלים או שאינם פועלים כמו שצריך. באפן מפורט יותר – מחליף פלגים, מנקה קרבורטורים, מחליף ברזי דלק וצינורות דלק, מתקן נזילות של דלק ושל שמן, מחליף מייצבי מתח שרופים, מנקה פילטרים של אוויר, מחליף מנגנוני משכיה ואם הוא מבצע טיפול שוטף שכדאי לכל בעל גנרטור לבצע לפחות פעם בשנה – הוא עושה את כל אלה ביחד, ולפעמים גם יותר.

מתי מזמינים טכנאי גנרטורים?

חברות שמחזיקות גנרטורים צריכות את שירותיו של טכנאי גנרטורים מקצועי אחת לתקופה, כך שלאיש מקצוע טוב – סביר להניח שתהיה לא מעט עבודה. אם מוסיפים לכך את העובדה שיש גם עסקים קטנים ואנשים פרטיים שרוכשים גנרטורים לטובת עבודה עם מכשירי חשמל בשטח פתוח (מסיבות כד'), ושגם  המכשירים הללו מתקלקלים לפעמים – אפשר בהחלט להגיד שמשעמם, כנראה, לא יהיה לכם.

כמה מרוויח טכנאי גנרטורים?

מי שמתחיל ירוויח כמובן קצת פחות, אבל עם הזמן ועם ההתמקצעות, אפשר להרוויח גם בסביבות ה-6,500 ₪ לחודש. כמובן שהשכר תלוי בשאלה אם עובדים בחברה המספקת שירותי תיקון גנרטורטכנאי גנרטוריםים או באופן עצמאי, אולם אם מדברים על ממוצע – אז על פי סקרים שנעשו בתחום זה השכר הממוצע שמרוויחים. אז אולי זה לא סכום שיהפוך אתכם למיליארדרים וגם לא למיליונרים, אבל אם אתם אוהבים את העבודה שלכם זה בהחלט מספק, וגם צריך לזכור, שתמיד אפשר להתקדם.

איך הופכים לטכנאי גנרטורים?

אפשר לעשות קורס כבר בצבא ולקבל תעודת הסמכה שתשרת אתכם גם באזרחות ותוכלו לעסוק רק במקצוע זה. אם כבר סיימתם את שירותכם, תצטרכו להיות בעלי רקע קודם בתחום החשמל, היינו להיות חשמלאים מוסמכים או הנדסאי חשמל. ההתמחות בטכנאות גנרטורים תפתח לכם תחום עיסוק נוסף, שיתווסף לארגז הכלים שלכם ויאפשר לכם לספק מכלול רחב יותר של שירותים.

אז אם התחום מעניין אתכם, חפשו את המכללה הקרובה למקום מגוריכם והתעניינו בתנאי הקבלה לקורס טכנאי גנרטורים. אנחנו בטוחים, שאם זה תחום שהוא מרתק לדעתכם, תמצאו את הדרך לעסוק בו בדרך שתהיה אופטימלית עבורכם בין אם כעובדים עצמאיים ובין אם כעובדים שכירים בחברה. בהצלחה!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן