הדפסת לוגו ומיתוג העסק על שקית

יכול להיות שהשקעתם בלוגו ססגוני שיאיר את העסק באור חיובי וירים את התדמית שלו לאוויר, אך השאלה היא עד כמה תוכלו להחדיר אותו לתודעת הלקוח. כדי להחדיר אותו היטב לתודעת הלקוח אתם חייבים להדפיס אותו על כל פריט אפשרי, גם על השקיות שהעסק שלכם מחלק. איך זה נעשה?

למה חשוב למתג את השקיות?

מיתוג שקיות אולי יכול להישמע לכם כמו עניין שולי שלא באמת קשור להצלחה של העסק, אך למעשה מדובר בפרט קטן שיכול לעשות הבדל גדול. בסופו של בדר מיתוג עסק הוא תהליך ארוך מאוד שחולש על כל הפרטים הקטנים ביותר שיש. המיתוג אמור להיכנס לתודעה של הלקוח בלי שהוא בכלל מודע לתהליך והשקית, שתהיה איתו גם לשימושים אחרים אחרי שהמוצר שהוא קנה מכם אולי כבר לא יהיה קיים, תמיד תזכיר לו ולסובבים אותו מאיפה הוא נקנה. לא רק שזה פרסום מעולה לעסק אלא גם החדרה של המותג שלכם על ידי לוגו מסוגנן שיתנוסס על השקית לעיני לקוחות פוטנציאליים אחרים.

היכן ניתן למתג את השקיות?

אחרי שהבנתם עד כמה מיתוג שקיות יכול לתרום לעסק חשוב שתבינו גם היכן הוא יכול להתבצע. מיתוג השקית יכול להתבצע רק על ידי הדפסה וההדפסה הזו יכולה להתבצע רק במפעלי שקיות. אולי נדמה לכם שההדפסה יכולה להתבצע בבית דפוס כמו שאר אפשרויות ההדפסה שהוא מציע ללקוחות שלו אך ההדפסה על השקיות מתבצעת באותו מקום בו מיוצרות השקיות. לכן אתם חייבים להתחיל התקשרות עם כמה מפעלי שקיות כדי שתוכלו להבין מה ההצעות שהם מציעים לכם וכך תוכלו להשוות ולבחור את הטובה ביותר עבורכם.

כיצד נבחר את המיתוג המתאים?

חשוב לזכור כי עצם העובדה שאתם מדפיסים על שקית לא אומר שהמיתוג שלכם יהיה מושלם. מעבר לעובדה שיש לא מעט אפשרויות מיתוג אחרות שכולן צריכות להילקח בחשבון כדי שהעסק שלכם יצליח ליצור את התדמית שהוא רוצה לקבל, המיתוג של השקית צריך להיעשות בצורה חכמה. מלבד לוגו איכותי שמעביר מסר נכון לקהל היעד של העסק, יש צורך להדפיס אותו בצורה מעוצבת ומתאי ה לסוג השקית. כמובן שאתם צריכים לבחור תחילה את השקיות שהעסק שלכם ייחלק ולאחר מכן תוכלו לבצע את ההתאמה. יש לבחור צבעים מתאימים, את גודל הלוגו שיודפס על השקית וגם רעיון יצירתי אם יש.

כיצד מתבצע מיתוג השקית?

גם אחרי שבחרתם את אפשרות המיתוג הטובה ביותר על השקית אתם צריכים לבחור במפעל השקיות המתאים שיוציא את הרעיון שלכם לפועל. לא כל מפעל שקיות יהיה על אותו הגל אתכם, לעתים יש בעיות תקשורת והבנה וזאת למרות שהדרישות לעתים ייראו לכם ברורות מאוד. כמו כן יש איכויות הדפסה משתנות לכל מפעל כי איכות המכונות והאפשרויות שהן מציעות יהיו שונות. לכן מי שרוצה למתג את השקיות שלו באיכות הגבוהה ביותר לא יכול להתפשר על הסטנדרטים וחייב להבין מה הוא בדיוק רוצה ולהשקיע מאמצים גם בבחירה של המפעל.

כמה עולה למתג את השקיות?

כחלק מתהליך הבחירה של המפעל, במהלך סקר השוק שבו תשוו בין כל מיני אפשרויות, אתם חייבים להשוות גם את המחיר. הצעת המחיר של המפעלים יכולה להישמע לכם זולה מאוד אך אל תשכחו שהמחיר יהיה פר שקית והוא מושפע מכמות השקיות שאתם רוצים להדפיס. עם כל הכבוד למחיר הנמוך שכולנו כמהים אליו, אסור להתפשר על המחיר כי בסופו של דבר המיתוג קובע את התדמית, ואם השקית לא תהיה איכותית זה יכול רק לפגוע בכם.

דילוג לתוכן