עבודתו של אמן בלונים

אמן בלונים מתמחה הוא אמן אשר מתמחה בעיצוב סוגים שונים של בלונים. אפשר להזמין אותו לאירועים מיוחדים או לסדנאות ספציפיות. האמן מכיר מקרוב את תחום הבידור ובדרך כלל הוא עובר הסמכה או הכשרה כליצן.

איפה לומדים לעבוד עם בלונים?

יש כמה מסלולים נפוצים שאותם עוברים אמנים שמתמחים בבלונים. המסלול הראשון והאמנותי כולל לימודים בבתי ספר לאמנויות בארץ ובעולם. מועמדים למסלול יכולים להתחיל ללמוד על אמנות באופן כללי, ולאחר מספר שנים להתמחות בעבודה עם בלונים. המסלול השני הוא של אנשים שמגיעים מרקע של בידור, הצגות, הופעות, תיאטרון וכדומה. אלו למעשה אמנים שמנצלים את האטרקטיביות של הבלונים ככלי עזר.

עבודה עם בלונים באירועים

עיקר העבודה של אמן בלונים היא באירועים. אפשר להזמין אותו לסוגים שונים של אירועים, ולהשתמש בנוכחות שלו כדי להציע למוזמנים אטרקציה עם ערך מוסף. הנה למשל כמה מאפיינים של עבודת האמן באירועים:
א. עבודה עם קהל יעד מגוון – אמן בלונים מבצע את עבודתו מול מבוגרים, צעירים וילדים. הוא צריך לדעת כיצד ללכוד את תשומת הלב של האורחים ולשמור עליה לאורך זמן. זו עבודה קשה שדורשת סבלנות ומיומנות.
ב. בטיחות – האמן חייב לשמור על בטיחות תוך כדי שהוא עובד עם בלונים באירועים פרטיים או עסקיים. שמירה על בטיחות מונעת מצב שבו בלון שמתפוצץ גורם נזק לילדים, או לחילופין עף בחוזקה ושובר זכוכיות.
ג. הנחיה והדרכה – עבודה עם הקהל היא חלק בלתי נפרד ממאפייני המשרה של אמן בלונים. עליו להנחות את הקהל והמוזמנים כיצד לעבוד בעצמם עם הבלונים, ובמידת הצורך לספק להם הנחיה כללית יותר. הנחיה מוצלחת משאירה את האורחים מרוצים ושמחים.

 

צבירת ניסיון

בניגוד לתפקידים אחרים, עבודתו של אדם שמתמחה בבלונים נשענת רובה ככולה על צבירת ניסיון. הניסיון הוא המשאב העיקרי שבעזרתו יכול האמן לפתח את הכישורים שלו. כתוצאה מכך, רוב האמנים מבצעים את העבודה בבית או בפורומים קטנים לפני שהם מציעים את השירות לקהל הרחב. צבירת הניסיון משמעותית בתחום הבידור והיא חשובה בעיקר בעבודתו של אמן בלונים באירועים.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן