חידוש ריהוט ישן

עבודה בתור צבעי ריהוט עתיק

חידוש ריהוט ישןצבעי ריהוט עתיק יכול להציע את שירותיו ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. לקוחות פרטיים פונים למשל לצבעי כדי לחדש רהיטים ביתיים, בעוד במגזר העסקי מטרת הפנייה היא לשפץ ריהוט משרדי. במגזר המוסדי נעזרים בצבעי ריהוט עתיק כדי לחסוך בהוצאות שיפוץ ובמגזר התעשייתי עושים זאת על מנת להשיג פתרונות לשחיקה מוגברת של ציוד עץ.

אופי העבודה של צבעי ריהוט עתיק מחייב מתן תשומת לב למספר נושאי מפתח עיקריים:

היכרות עם סוגים שונים של רהיטים

הצבעי יכול לבחור את החומרים שמשמשים אותו לעבודה רק לאחר שהוא מגדיר את סוג הרהיט. עליו למצוא למשל צבעים תעשייתיים עבור אביזרי מתכת למפעלים, וצבעים שונים לחלוטין לחידוש רהיטי עץ בסלון ובמטבח. היכרות עם סוגים שונים של ריהוט עתיק מהווה יתרון משמעותי בתחום הזה.

התחייבות וביטוח מפני נזקים

ריהוט עתיק עשוי להגיע לשווי של עשרות ומאות אלפי שקלים. לקוח שפונה לצבעי כדי לחדש דלתות חוץ או דלתות פנים צריך לדעת שהוא מבוטח מפני נזקים. בנוסף, הצבעי נדרש לתת התחייבות אישית לכך שהוא משתמש בחומרי הגלם המתאימים לטובת החידוש והשיפוץ.

עמידה בלוח זמנים

חלק מהשירותים שניתנים על ידי צבעי ריהוט עתיק כוללים טיפול בכורסאות, שולחנות סלון, דלתות כניסה לבית או למשרד ועוד. אלו מוצרים שבלעדיהם קשה מאוד לשמור על איכות חיים גבוהה והצביעה שלהם חייבת להיות מהירה ומיידית. כתוצאה מכך, הצבעי נדרש להתחייב לעמידה בלוח זמנים ולעשות הכל כדי לעזור ללקוחות לחזור לשגרה.

הכשרה של צבעי ריהוט עתיק

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל אדם שמתמחה בצביעת רהיטים עתיקים מגיע מתחום הנגרות. הצביעה עצמה דורשת מיומנות ורקע אסתטי ולרוב היא מאפיינת אנשים שמגיעים מתחום האמנות. אפשר ללמוד אמנות כללית, ציור, פיסול ועיצוב ולאחר מכן להציע שירותי חידוש רהיטים עבור קהל הלקוחות.

לסיכום, צבעי ריהוט עתיק מציע שירות חשוב ומבוקש. הוא עובר הכשרה על בסיס צבירת ניסיון ורקע באמנות. הדגש בהכשרה הוא על מתן שירות שמתאים לצרכי הלקוח ובמחירים אטרקטיביים.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן