נגרות

עבודה בנגרות- אין גבול ליצירתיות

לא חסרים המקרים בהם יש צורך בנגר מקצועי ויצירתי

מקצוע הנגרות קיים כבר שנים רבות, למעשה כבר משחר ההיסטוריה של בני האדם. מאז ועד היום, עץ עדיין משמש כחומר גלם מרכזי לבנייה של אמצעים שונים. העץ שימש בעבר הרחוק בעיקר לבניית כלי רכב כמו ספינות או עגלות, אך כיום שימושיו העיקריים הם בבניית רהיטים, בתים ואביזרי נוי שונים. חשוב להבין שלא כל אחד יכול להיות נגר. זוהי עבודה שמצריכה מלאכת מחשבת, יכולת טכנית מצוינת וידע רב בשימוש עם כלים שונים. מעבר לכך, הנגר צריך להבין כבר מהרגע שהוא נכנס למחסני עצים מהו העץ בו הוא צריך להשתמש עבור מטרותיו הנוכחיות. כדי לזכות בעבודות נגרות איכותיות שיחזיקו מעמד, חשוב לבחור רק בנגר מקצועי.

יש מספר סימנים מרכזיים שמעידים על כך שנגר הוא באמת מקצועי:

סטודיו מאובזר

כבעל מקצוע שמכבד את עצמו, נגר מקצועי יהיה בעל סטודיו מרווח ומאובזר לעבודתו. ללא מקום עבודה נאות, לא תוכל להתבצע עבודה טובה. הסטודיו לנגרות צריך להכיל כלים שונים ואיכותיים שישמשו לחיתוך, לשיוף ולחיבור של חלקי העץ.

עבודות שניתן לראות

כדי לדעת מהי איכות עבודתו של נגר, כדאי לראות עבודות קודמות שלו. אם הנגר הוא באמת איכותי, הוא יסכים להראות לכם יצירות שלו בלי שום בעיה. לרוב לנגרים מקצועיים יש תיק עבודות ומגוון רחב של תמונות שתוכלו לעיין בהן כדי לדעת אם סגנון עבודתם מתאים לטעמכם.

מחסן עצים

לנגרים מקצועיים יש לרוב מחסני עצים משלהם, בהם הם מחזיקים סוגים שונים של עצים כחומר גלם. אין חובה שהמחסן יהיה של הנגר עצמו. יש נגרים שעובדים עם מחסני עצים חיצוניים שמהם הם מקבלים את חומרי הגלם. הדבר החשוב הוא שלנגר יהיה מאגר איכותי של עצים לעבוד עמם.

גם השירות הוא חשוב

נגר הוא איש מקצוע שצריך לעבוד פעמים רבות לפי דרישות אישיות של הלקוחות ולכן יש חשיבות גבוהה לרמת השירות שלו. מעבר ליכולת המקצועית הגבוהה, חשוב מאוד לבחור תמיד בנגר שנותן לכם שירות אדיב ונעים תוך הקשבה לרצונותיכם.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן