עבודה בהובלות

עבודה בתחום ההובלות

בשוק העבודה היום נהוג לשים במרכז משרות מבוקשות יותר בתחום ההייטק, טכנולוגיה, מכירות ואפילו פקידות ומזכירות, כאשר הורגלנו לחשוב כי תחומים אלו זוהרים יותר עם הבטחת הכנסה גבוה לעתיד ושכר חודשי גבוה עם הטבות.

לעבודה בתחום ההובלות יתרונות רבים וביקוש רב, ואולי תתפלאו, אבל זה לא הרבה יותר קשה מלהיות מלצרים בבר או בית קפה עמוס.

עתה תוכלו לקבל כמה נקודות למחשבה בנוגע לעבודה בהובלות שתניב לכם הכנסה מכובדת, ואפילו הכנסה גבוהה יותר מאשר משכר ממוצע בעבודה בתחומים אחרים.

אופי  העבודה בתחום הובלות

העבודה לשכירים בתחום ההובלות נעשית בצוותים, כאשר על כל כמה סבלים יש ראש צוות או מנהל עבודה מטעם החברה וזה אחראי על הציוד והעובדים במקום. בד"כ האחראי הוא זה שיתנהל מול הלקוח.

הסבלים עובדים עם רתמות המחוברות לגופם במקרים של הובלת ציוד כבד כגון מקררים, או רהיטים גדולים ועובדים בשיתוף פעולה על מנת לחלק את העומס בצורה שווה.

כל הציוד נארז, נעטף ומועמס למשאית ע"י הצוות. אין עומס רב מדי על צוות הסבלים המובילים, מכיוון שבמשאיות הסטנדרטיות בתחום יש רמפה שמסייעת בהעלאת התכולה לבטן המשאית.

עבודה בהובלות – שעות עבודה

יום עבודה של סבל או מוביל ממוצע נע בסביבות 9 שעות בעונת החורף ועד 15 שעות בעונת הקיץ עקב העומס הרב והביקוש לעבודה. כמות העבודה ליום משתנה, וסוג ההובלה, כמות התכולה ומורכבות העבודה משפיעות על כל הובלה, כך שיכולה להיות עבודה גדולה שתתפוס את כל היום או מס' עבודות קטנות שימלאו יום עבודה. בכל אופן העבודה עצמה היא פיזית רוב שעות היום, ושעות העבודה דינאמיות ומשתנות.

תנאים ושכר בעבודה בהובלות

אמנם הנתונים אינם מדויקים או קבועים אבל בממוצע, מוביל או סבל משתכר שכר יומי של כ-400 ש"ח ליום בממוצע בעונת החורף וכ-700 ש"ח ליום בשאר עונות השנה כשיש יותר ביקוש לעבודה. שכר זה אינו כולל את טיפים שניתנים לצוות בד"כ, כך שהשכר של סבל או מוביל ממוצע יכול להסתכם בסכום של בין 500 עד 1500 ש"ח ליום (כולל טיפים).

כמו בכל תחום אחר גם שכירים בתחום ההובלות זכאים להטבות כחוק כגון: ימי הבראה, ימי חופש, ימי מחלה וכו'.

העבודה בתחום ההובלות עבור סבלים או מובילים ומתגמלת במשכורת גבוהה בהתאם להיקף העבודה ודרישותיה. אם אתם בעלי סיבולת פיזית ומחפשים לעשות כסף מעבודה בשטח, עבודה בהובלות יכולה להיות אפשרות טובה עבורכם.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן