נהג הסעות – עבודה מעניינת ומאתגרת

יש עבודות שכבר ממבט ראשון, ברור שהן מעניינות ומיוחדות מאד. כך למשל מדובר על עבודות שנראה שבכל יום קורה בהן משהו אחר שהעיסוק בהם הוא מושך וצבעוני, ושהן נדירות מאד. האם כאשר אתם חושבים על עבודה מעניינת, עם יד על הלב, אתם חשובים על עבודתו של נהג הסעות? רובנו כמובן, נוטים לתפוש את המקצוע הזה כמשעמם למדי. אחרי הכל, מה כבר עושה נהג ההסעות? אוסף קבוצה, לוקח אותה ממקום למקום, וכאן נגמר היום שלו. האם יכול להיות משהו יותר מונוטוני מזה? בפועל – יש כאן דווקא פתח לעבודה מעניינת ומרתקת מאד, שיכולה להתאים לאנשים שמחפשים גם אתגרים וגם עניין!

 

האם העבודה מעניינת במיוחד?

  • המגע האנושי – אל תשכחו שבתור נהגי הסעות, המקצוע שלכם בעצם דורש מכם להביא ליעדם קבוצות שונות של אנשים. מבחינה זו, כל יום בעבודה יכול להיות הפתעה חדשה. אתם יכולים להסיע יום אחד ילדי גן, ולמחרת להסיע חיילים, ובשבוע הבא להסיע קשישים, וכיו"ב. בכל יום אתם תיפגשו עם חתך אחר מהאוכלוסיה הישראלית (או כמובן – עם תיירים) ואם אתם אוהבים לדבר עם אנשים – זו בהחלט יכולה להיות ההזדמנות שלכם!

הסעות

  • עבודה עם שליחות – לא פעם, נהגי הסעות צריכים לספק שירות לאוכלוסיות מיוחדות – כך למשל, אוכלוסיות של נכים ומוגבלים פיזית, אנשים עם הפרעות תקשורת, אנשים עם הפרעות קשב קשות, קשישים, חולים, וכיו"ב. עבור נהגים רבים, מדובר על שליחות של ממש, כי הם יודעים שבלעדיהם – אותם אנשים לא היו יכולים להגיע ליעדים שונים. לא פעם, בזכות שירותי ההסעות ועבודתו המסורה של הנהג, יכולות קבוצות אלו לצאת למשל לנופש ברחבי הארץ, לטיולים שונים, להפעלות, לסדנאות ולאטרקציות. כך, אם יש בכם תחושת שליחות – זו בהחלט העבודה עבורכם.

 

  • להכיר את כל הארץ – עוד היבט מעניין מאד בעבודתו של נהג הסעות היא כמובן הנסיעה ברחבי הארץ. אל תשכחו שאנשים רבים מעוניינים בהסעה למקומות מרוחקים יחסית (והרי בגלל זה השירות נחשב משתלם עבורם). עבורכם זו הזדמנות אמיתית לבקר במגוון עצום של מקומות. אם תמיד חלמתם לראות את ים המלח, את החרמון, לנסוע לאילת, לנסוע לעיר העתקיה בירושלים, לבקר בצפת, ובכל מקום אחר – זו בהחלט עבדוה עבורכם! אתם תיחשפו לנופים מיוחדים בארצנו הקטנה, ותתחילו באמת להרגיש בבית.

 

עבודה עם ריגוש

אנחנו לא נסתיר מכם את העבודה שיש כמובן היבט טכני בעבודתו של נהג ההסעות, ויש כמובן את המקרים של מסלולים וקבוצות שחוזרים על עצמם, זו עבודה שדורשת ריכוז רב ומקצועיות ללא פשרות. עם זאת, זו גם עבודה מעניינת מאד, מתגמלת, וכזו שבה בכל יום יכולה להיות לכם הפתעה אחרת.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן