דלתות אלומיניום

מתקין דלתות אלומיניום

כל מה שרציתם לדעת על העבודה בתור מתקיני דלתות אלומיניום

מחפשים עבודה בחום טכני שהוא גם מעניין ומרתק? אם כך, מדוע שלא תחפשו משרה בתור מתקיני דלתות אלומיניום? דלתות האלומיניום, הפכו להיות מוצר נחשק מאד בתחום הדלתות בשנים האחרונות. אנו מוצאים את דלתות האלומיניום במשרדים, בדירות, במפעלים, במבני ציבור, ובבתים פרטיים ואף במוסדות החינוך השונים. הצורך במתקינים אם כן – הוא גבוה מאד. אז איך העבודה הזו מתבצעת, אילו תכונות כדאי שיהיה לכם? הנה כמה דברים שכדאי לדעת.

מההכשרה ועד תנאי ההעסקה

● האם אפשר ללמוד את התחום? – יש שני מסלולים אפשריים שדרכם תוכלו לעבוד בתור מתקינים של דלתות אלומיניום. מסלול אחד הוא המסלול המעשי – להתחיל לעבוד בתור עוזרי מתקינים, וללמדו את התחום מהשטח. השיטה השניה היא במסלול הלימודים, כאשר כיום ישבתי ספר שבהם תוכלו ללמוד איך להיות מתקיני דלתות מכל סוג, ולקבל הכשרה מעשית לצד הכשרה תיאורטית, על מנת שתקבלו את היסודות הטובים ביותר לעבודה שלכם. כיום, יש מרכזי לימוד בכל רחבי הארץ כך שניתן להירשם כבר לסימסטר הקרוב.
● היכן מוצאים עבודה? – בתור מתקינים של דלתות אלומיניום יש לכם כמה אפשרויות תעסוקה. האחת היא לעבוד בחברה גדולה, כמו למשל חברת רב בריח. אפשרות נוספת היא לפנות למתקיני דלות עצמאיים ולהתחיל לעבוד אצלם בתור שכירים, ואולי בהמשך בתור שותפים. אפשרות נוספת היא כמובן להקים עסק עצמאי משלכם בתחום.
● איך לנהל את העסק העצמאי? – זה לא פשוט בכלל, וצריך כמובן לקבל את כל האישורים וההיתרים אבל יש כאן יתרון אחד משמעותי – העצמאות. בתור מתקינים עצמאיים של דלתות אלומיניום תוכלו לעבוד עם מגוון לקוחות, ליצור איתם קשרים טובים, לשווק את עצמכם, ולקדם את עצמכם. התחום הכללי של התקנת דלתות הוא עדיין תחום רווחי שאין בו שום תחליף למתקין המקצועי והאיכותי שמכיר היטב את העבודה.

דלתות אלומיניום

ההשקעה בסוף שווה את הכל

זה נכון שכדי להיות מתקינים טובים ומיומנים, אתם נדרשים לתקופה לא קצרה של הכשרה, ובהמשך כעצמאיים גם תצטרכו לשכור עוזרים אשר יסייעו לכם. עם זאת – מדובר על תחום שהוא מרתק מאד, שגם יש שכר בצדו.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן