עורך דין לדיני עבודה?

כאשר מקום העבודה שלנו הופך ממקום הוגן ובטוח למקום שמרמה או פוגע בזכויות שלנו אנחנו לא צריכים לוותר ולא לעשות כלום. פגיעה בזכויות עובדים היא עבירה חמורה מאוד והיא יכולה לפגוע בכושר ההשתכרות שלנו וביכולת שלנו להיות עצמאיים מבחינה כלכלית. כדאי לנו לפנות לעורך דין המתמחה בדיני עבודה במקרה בו מקום העבודה שלנו מלין את שכרנו ולא משלם לנו את המשכורת שלנו בזמן. אי תשלום משכורות מהווה עבירה פלילית חמורה מאוד שיכולה לגרום לכל עובד נזק רב מבחינה כלכלית. אם אנחנו רוצים להגן על הזכויות שלנו אנחנו חייבים לתבוע את מקום העבודה שלנו על אי תשלום המשכורת שלנו בזמן כנהוג בחוק.

איך עורך דין יכול לסייע לנו לתבוע פיצויי פיטורים?דיני עבודה

במקרה בו פוטרנו ממקום העבודה שלנו או שתנאי העבודה שלנו הורעו ולא קיבלנו פיצוי פיטורים אנחנו יכולים בהחלט לתבוע בבית המשפט את קבלת הפיצויים הללו. עורך דין המתמחה בתחום המשפטי של דיני עבודה יוכל לסייע לנו לתבוע את פיצוי הפיטורים המגיעים לו. קבלת פיצוי הפיטורים היא זכות שיש לנו ולא כדאי לנו לוותר עליה רק בגלל שמקום העבודה שלנו עושה שרירים ולא מוכן לשלם את מה שמגיע לנו. שמירה על הזכויות החוקיות שלנו יכולה לאפשר לנו להתחיל דף חדש בחיים באופן טוב יותר. כך נוכל להתבסס מבחינה כלכלית ונוכל להיות בטוחים שהעתיד שלנו מסודר מבחינה כספית.

למה חשוב שנדע למצות את הזכויות שלנו כעובדים?

למה בעצם חשוב שנדע למצות את הזכויות שלנו כעובדים? אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שאיכות החיים שלנו טובה אנחנו חייבים להשקיע בעצמנו ולא לוותר על הזכויות שלנו. כאשר אנחנו מוותרים על הזכויות שלנו במקום העבודה אנחנו מוותרים לא רק על הכבוד שלנו אלא גם על הביטחון הכלכלי שלנו. אי ביטחון כלכלי יכול לגרום לנו ללחץ רב ומתח. לחץ זה יכול להיות גורם למצוקות רבים בחיים. כאשר אנחנו משקיעים במיצוי הזכויות שלנו אנחנו יכולים לישון בשקט בלילה ולא להרגיש כאילו מכרו אותנו או כאילו עבדו עלינו. אם אנחנו רוצים למצות את הזכויות שלנו ואנחנו לא בטוחים איזה זכויות יש לנו או איך אנחנו יכולים למצות אותן כדאי לנו להתייעץ עם עורך דין מומחה שיסייע לנו להבין מה מגיע לנו ואיך אנחנו יכולים להשיג זאת.

 

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן