פאה

מתאים לך? עבודה כמעצבת פאות

עבודה היא, לפני ואחרי הכל, מקור הכנסה, ויש לה חשיבות בלתי מבוטלת מן ההיבט הכלכלי – פיננסי. אולם, כאשר מדובר בעבודה המביאה לידי ביטוי את נטיותיה האומנותיות של העובדת, העבודה הופכת ממטלה מחויבת המציאות לעונג צרוף, ומנטל, לחוויה קסומה המוציאה מן הכוח אל הפועל את המיטב ומייצרת אין סוף רגעים של הנאה צרופה, סיפוק ותחושת הגשמה עצמית. חולמת על קריירה בעולם השיער אשר תאפשר לך למצות את הפוטנציאל הגלום בך ואת כישרונותיך בתחום? הכתבה הבאה מיועדת עבורך.

למי מתאימה העבודה כמעצבת פאות?

אם יש לך ידי זהב, זיקה עזה לעיצוב, אהבה לעולם השיער ויכולת להעניק טאצ' אישי ייחודי לכל פאה ולכל לקוחה, אם את נהנית להתחכך עם נשים מכל קצוות הקשת החברתית ומתענגת על הרעננות הבלתי פוסקת הכרוכה בהיכרות עם לקוחות חדשות ומגוונות, אם את אשת שיחה מרתקת ובמיוחד אם ניחנת בחוש הומור בריא, סביר להניח שתמצאי סיפוק רב בעבודה כמעצבת פאות. כמו בכל תפקיד אחר פאההמזמן מפגש בלתי אמצעי עם נשים, גם בתחום עיצוב הפאות, את נדרשת להיות חצי פסיכולוגית, קוסמת ואולי גם יועצת אישית/עסקית/זוגית. את נדרשת לקלוע בול לטעמה האישי של כל לקוחה ולכוון ללוק המחמיא ביותר עבורה, תוך שעליך להלך בזהירות על הקו הדק המבדיל בין הגשמה מלאה של שאיפותיה לבין עיצוב המראה המושלם עבורה בעיניך המקצועיות. התפקיד דורש סבלנות מרובה, רגישות, יכולת הקשבה ושאיפה בלתי מתפשרת להעניק לכל לקוחה את הטוב ביותר.

כיצד תגשימי את החלום ותהפכי למעצבת פאות מן השורה הראשונה?

אם אינך מסתפקת בפחות מהטוב ביותר, ואם חשוב לך להפוך למעצבת פאות מהשורה הראשונה, אל תתפשרי על הכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. כמו בכל תחום לימודי אחר, הידע המתקדם ביותר, הכלים החדשניים ביותר, צוות ההוראה המנוסה ביותר ושיטות הלימוד האפקטיביות ביותר נמצאים במרכזים הגדולים והמובילים שמאחוריהם שנות ניסיון רבות ומוניטין שהולך לפניהם. לימודים מתקדמים במרכזי העל המובילים בתחום כדוגמת בית גלית איטליה יעניקו לך את כל הכלים המקצועיים הנדרשים, ולא פחות מכך, יגלו באוזניך את מיטב סודות המקצוע אשר עושים את ההבדל בין עוד מעצבת פאות למעצבת על מבוקשת, עם טאצ' ייחודי ואין ספור לקוחות מרוצות. מרכז לימודים מן השורה הראשונה יחשוף אותך לאנשי המקצוע המיומנים והמובילים בענף, יספק לך הכשרה עסקית, ולרוב, גם יציע לך גב מקצועי לכל אורך הדרך, כאשר תסיימי רשמית את הלימודים ותעמדי ברשות עצמך. קורת גג מקצועית תציע, בדרך כלל, סיוע בהשמה ותאפשר לך להתייעץ, לשאול, להתייעל ולקבל תמיכה שוטפת ככל שתידרש. לכן, גם אם הלימודים במרכזי הלימוד היותר נחשבים יקרים יותר, הם, ללא כל ספק, עתידים לספק לך תמורה מקצועית ששווה את ההבדל.

בהצלחה!

לפרטים נוספים כנסו לאתר שלנו גלית איטליה ירושלים

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן