מנתח אף

מנתח אף

ניתוח אף הינו הליך מבוקש, התופס נתח נכבד מתעשיית הניתוחים הפלסטיים בארץ

ניתוחים פלסטיים הפכו בשנים האחרונות מתחום אשר שמור למפורסמים ולעשירים, לנחלת הכלל. כיום, כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו לעבור ניתוח פלסטי, ולשפר את המראה שלנו באופן מלאכותי. קיים מגוון אדיר של ניתוחים פלסטיים המוצעים כיום, כשרבים מההליכים עצמם מותאמים ישירות ללקוח, ואינם חלק מתבנית ניתוח קבועה. ניתוחי הגדלת חזה, הסרת שיער, שאיבת שומן ומתיחת פנים הינם ניתוחים פלסטיים מבוקשים ביותר, אך הניתוח אשר תופס את הנתח העיקרי הינו ניתוח אף. ניתוח אף הינו הליך במסגרתו מעוצבת העצם והסחוס היוצר את מבנה האף. במסגרת הניתוח שובר המנתח את העצם, ומעצבה בהתאם לרצונו של הלקוח. הסיבה לפופולאריות הגואה של הניתוח, קשורה בין השאר לשיפור הטכניקות המאפשרות זמן החלמה מקוצר, הוזלת המחיר, והחשיבות האדירה של האף מבחינה ויזואלית. האף הינו איבר אשר משפיע על המראה הכללי של הפנים בצורה דרסטית, ומיקומו במרכזם אומר שאי אפשר לברוח מהצגתו.

עבודתו של מנתח אף הינה תובענית ביותר, אך מכילה סיפוק רב ומשתלמת כלכלית

עבודתו של מנתח אף איננה מוגבלת כמובן רק לניתוחי אף. מנתח אף הינו מנתח פלסטי לכל דבר ועניין, ואמון על מנת שירות למגוון אדיר של לקוחות עם דרישות משתנות. למרות ההתמחות הכללית, מנתח אף מקצועי צפוי לצבור פופולאריות רבה, ולנסות לשכלל את יכולותיו בניתוח אף על מנת שזה יהיה סימן ההיכר שלו. עבודתו של מנתח אף עשויה להיות תובענית ממספר סיבות עיקריות:

  • שילוב רפואה פרטית וכללית: ניתוח אף הינו תחום עיסוק הדורמנתח אףש זמן רב, ומשמעת עצמית גבוהה. נוסף על כך, על מנתח אף מוטלות פעמים רבות חובות נוספות כפלסטיקאי, ורבים מהם עובדים במקביל במערכת הרפואה הציבורית. במסגרת המערכת הציבורית, עליהם לעבוד תורנויות ארוכות, ולהציע שירותים נוספים לכל אורך שעות היממה, כשלאחר מכן מחכה להם הקליניקה הפרטית לשעות עבודה נוספות.
  • חיפוש דרך להשתפר: מנתח אף המבצע ניתוח אף בתדירות גבוהה, צריך לחפש בכל זמן נתון דרכים לשפר את עבודתו. דרכים אלו יכולים להיות דגשים קטנים לשימור ולשיפור אשר הוא לוקח מכל ניתוח אותו הוא מבצע, או שימוש בטכניקות ומכשור חדיש אשר מפותח בשאר העולם.

יש לבצע ניתוח אף רק במרכז רפואי המתמחה בנושא, אשר ידע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר

חשוב לזכור כי ההשקעה הכספית האדירה בניתוח אף נועדה בסופו של דבר לגרום לכם לחוש הכי טוב בעולם עם הגוף שלכם ועם המראה החיצוני שלו. חשוב לזכור, כי השקעה כספית שתגרום לתוצאה לא טובה, עשויה להיות בזבוז של ממש, ולאלץ אתכם לעבור הליך נוסף. בחירה במרכז רפואי איכותי לניתוח אף הינה לכן חובה.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן