גילוי נזילות

מומחה גילוי נזילות תרמי

כאשר ישנה נזילה בבית, יש צורך בשירות מקצועי ובאמצעים מתקדמים בכדי לזהות את מקורה

כל מי שאי פעם חווה נזילה בבית שלו בוודאי יודע עד כמה מדובר במצב לא נעים בחיי היום יום השגרתיים בבית. נזילה יכולה להיגרם כתוצאה ממגוון מצבים בסביבת הבית – החל מבעיית איטום שמובילה לחלחול של מים מטה לכיוון תשתית הדירה והבית, ועד פיצוץ בצינור או נזילה בצינור המובילים לחלחול מים לתקרה או דרך הרצפה של הבית. כל המצבים האלה הם מצבים שמעיבים בצורה די משמעותית על חיי הבית, כאשר הפגיעה יכולה להיות לכל הפחות אסתטית (כתמי רטיבות בקירות ובתקרה), ובמצבים הגרועים ביותר גם פגיעה של ממש בשגרת החיים כתוצאה ממגע של המים עם מערכת החשמל הביתית, טפטוף שלהם לתוך חלל הבית עצמו, או התפתחות של עובש מסוכן ולא בריא. במצבים שכאלה, חשוב מאוד לפנות לאנשי מקצוע איכותיים בתחום גילוי הנזילות על מנת לאפיין בדיוק היכן הנזילה וכיצד הכי נכון לטפל בה – ומומחה גילוי נזילות תרמי הוא בדיוק איש המקצוע הרלוונטי בהקשר זה.

קצת על עבודתו של מומחה גילוי הנזילות התרמי, ועל האמצעים בהם הוא מבצע את עבודתו

  • מהו בדיוק מקצוע זה? מומחה גילוי נזילות תרמי הוא איש מקצוע שאת תפקידו וחשיבותו אפשר להבין משמו – למעשה, מדובר באיש מקצוע שתכליתו היא לאתר את הנזילות השונות שיכולות להיגרם בבית בצורה המדויקת ביותר. לגילוי המדויק הזה יש חשיבות גבוהה מאוד בעולם המודרני, שכן בעבר על מנת לגלות את מקור הנזילה היה צורך להרים תשתיות ולגרום להרס רב בסביבת הבית. כיום, באמצעים תרמייםגילוי נזילות שעליהם נפרט בעוד רגע, מומחה גילוי הנזילות התרמי יכול לאתר בדיוק, ללא שום הרס, מה מקור הנזילה – ובמידה ומדובר באיש מקצוע איכותי בתחום, גם לספק את התיקון והפתרון הנחוץ עבור מצב זה.
  • כיצד מגלים נזילות כיום? גילוי נזילות תרמי היא מלאכה המתבצעת באמצעות מצלמה תרמית מיוחדת המבוססת על קרינת אינפרא אדום. המצלמה התרמית בונה את התמונה אותם מנתח מי שמיומן בתחום לא על בסיס עדשת מצלמה רגילה, אלא על בסיס חתימת החום הנפלטת מגופים שונים הסובבים אותנו. בדיוק כפי שהגוף האנושי פולט חום וכך מצלמה תרמית משמשת לזיהוי בני אדם בשעת לילה, כך גם ריכוזי מים ונזילות פולטות רמה מסוימת של חום, וכך ניתן לזהות נזילה בצורה מדויקת ביותר מבלי להזיז אפילו אריח אחד של רצפה או תקרה.

שירות מקצועי בתחום גילוי הנזילות הוא שירות שיכול להניח רווח רב למומחים בתחום

מומחה גילוי נזילות תרמי הוא איש מקצוע שחוסך הרבה מאוד מאמץ והרבה מאוד הוצאות עבור לקוחותיו – ומשום כך ברור מדוע השירות שלו הוא שירות נחוץ ורצוי ביותר במצב של נזילה בבית. ניתן גם להבין, מטבע הדברים, מדוע שירות נחוץ שכזה הוא שירות שגם יכול להיות רווחי למדי עבור המומחים האיכותיים בו.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן