איטום גגות

איטום גגות- עבודה למקצוענים

מדוע איטום גגות הוא כה חשוב, ומדוע הוא דורש בעל מקצוע איכותי במיוחד

תחום זה, בשונה מתחומים אחרים בענף הבניין נמצא בתנופת פיתוח מהירה הנמשכת שנים רבות.
האפשרות לייצר מוצר אשר יחסוך באופן ישיר באנרגיה הדרוש לחימום הבתים, ובכך יוביל להשפעה סביבתית מיטיבה, קורצת למעבדות רבות, העובדות במרץ בתחרות לייצר את מוצר האיטום המוביל החדש.
קיים מגוון עצום של חומרי איטום גגות וקירות, הכוללים בין השאר יריעות PVC ייעודיות, חומרים מאגדים, מוצרי איטום בהזרקה, וכמובן חומרים לאיטום רחב היקף.

בעל המקצוע העובד בתחום האיטום חייב להיות בעל ידע נרחב על מגוון אדיר של חומרים, אשר חלקים משתנים ומפותחים בכל שנה מחדש בחברות השונות.
היכולת לבחור את החומרים החדשים ביותר והטובים ביותר, ולהתאים אותם לסביבת הבית בו מתבצעת העבודה, היא אומנות של ממש.

מהם השלבים העיקריים בתהליכי איטום גגות

כאמור, איטום גגות הינו תהליך סבוך ומורכב, התלוי בהתאמה מושלמת של אופי החומר לגג הבית. לצד שיטות האיטום החדשניות, קיימות ופועלות בהיקף רחב שיטות איטום גגות מסורתיות יותר כדוגמת גגות רעפים, או זיפות של הגג.

זיפות הגגות הינו עדיין שיטת איטום גגות פופולארית במיוחד בארץ, והיא נעשית תוך מספר שלבים עיקריים:

• ניקיון: ראשית, מתבצע ניקוי מושלם של גג הבית, תוך הסרה של שלוליות מים, והסרת כלל האבק. לאחר מכן מתבצע איטום של הסדקים והחורים בגג הבית, והם ממולאים בחומר איטום גגות בהזרקה ישירה ומיושרים.
`
• פריסת רשת: לאחר הניקיון נפרסת רשת ייעודית בכל פינות הגג, המאפשרת חציצה בין הגג לציפוי הזפת והסרה במידת הצורך.

• זיפות: לאחר פריסת הרשת מתבצע תהליך הזיפות, הכולל מריחה אחידה של שכבת זפת על גג הבית, ולאחר מכן שריפתה. רק שכבה אחידה של זפת המכסה את הגג תבטיח שירות מושלם.


יש לבחור בחברה מובילה לאיטום גגות

חשוב לזכור לבחור בחברה מובילה לאיטום גגות, אשר תביא לתוצר מושלם. רק חברה מובילה תדע להעניק לנו מענה המתאים לסביבת המגורים שלנו, ולאקלים השורר בה בכל עונות השנה השונות.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן